Apple logo

Apple

  • Створення компанії

    Створення компанії
    Компанія Apple була офіційно зареєстрованою 1 квітня 1976 року. Першим логотипом Apple було зображення Ісаака Ньютона, який сидить під деревом.
    Його зробив Рональд Уейн, за сумісництвом один з найперших акціонерів компанії.
    На той момент у Рональда було 10% акцій Apple, які він продав в 1976 році за 800 доларів.
    Якби він цього не зробив, сьогодні Уейн міг би мати суму $ 100 мільярдів і входити в список найбагатших людей світу!
  • Перший продукт компанії Apple I

    Перший продукт компанії Apple I
    У травні 1976 го випустили перший серійний комп'ютер: Apple I. Він не став першим персональним комп'ютером і був нічим не примітний на той момент. Але його продажу дозволили команді Джобса і Возняка, щоб заробити грошей на розробку Apple II.
  • Apple II

     Apple II
    Apple II вийшов у 1977-му, мав кольоровий графічний режим, безшумний блок живлення, цілісний корпус і спрощений інтерпретатор мови Бейсік. А ще він коштував менше, ніж багато комп'ютерів того часу.
    Все це зробило Apple II одним з перших успішних ПК для широких мас, а не тільки для вчених чи інженерів.
  • Macintosh

    Macintosh
    У 1984 Apple випускає Macintosh. За півроку компанії вдається продати більше 100 тисяч комп'ютерів, але цього все не було достатньо, тому, Macintosh став для Apple збитковим.
    Незважаючи на це, сьогодні ми знаємо, що Macintosh був революційним комп'ютером: такого раніше не робив ніхто!
    У той час Джобс придумав концепцію Маc зі сенсорним екраном в формі книги. Через 36 років ця ідея побачить світ в особі iPad.
  • iMac

    iMac
    У 1998-му Стів Джобс повертається в Apple, бере на роботу дизайнера Джоні Айва і разом з ним починає розробку iMac, найкрасивішого і незвичайного комп'ютера того часу.
    iMac моментально став хітом і повернув компанію з фінансового забуття: за перший тиждень було продано 150 тисяч комп'ютерів.
    З приходом Джобса в історії Apple починається біла смуга. Apple починає повертати собі колишню велич, а ЗМІ здіймають шум заголовками про чудесне зцілення майже зруйнованої корпорації.